حدیث

امام علی علیه السلام: العِلمُ وَراثَهٌ کَریمَهٌ ، وَ الادابُ حُلَلٌ مُجَدَّدَهٌ ، وَ الفِکرُ مِرآهٌ صافِیَهٌ؛ علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف. نهج البلاغه،ص469

لیست دروس

رشته حسابداری:

 

 

رشته الکترونیک:

 

 

رشته ساختمان:



رشته کامپیوتر:

 

 

رشته تربیت بدنی:

 

 

رشته تاسیسات:

  • دانلود لیست دروس و ترمهای پیشنهادی رشته تاسیسات برای دانشجویان با دیپلم فنی و حرفه ای رشته تاسیسات (مرتبط)
  • دانلود لیست دروس و ترمهای پیشنهادی رشته تاسیسات برای دانشجویان با دیپلم کار و دانش رشته تاسیسات (مرتبط)
  • دانلود لیست دروس و ترمهای پیشنهادی رشته تاسیسات برای دانشجویان با دیپلم نظری
  • دانلود لیست دروس و ترمهای پیشنهادی رشته تاسیسات برای دانشجویان با دیپلم فنی و حرفه ای و کار و دانش غیر از تاسیسات (غیر مرتبط)

 

 

رشته نقشه کشی-معماری:

 

 

رشته الکتروتکنیک:

 

 

رشته مکانیک خودرو:

  • دانلود لیست دروس و ترمهای پیشنهادی رشته مکانیک خودرو برای دانشجویان با دیپلم فنی و حرفه ای رشته مکانیک خودرو(مرتبط)
  • دانلود لیست دروس و ترمهای پیشنهادی رشته مکانیک خودرو برای دانشجویان با دیپلم کار و دانش رشته مکانیک خودرو (مرتبط)
  • دانلود لیست دروس و ترمهای پیشنهادی رشته مکانیک خودرو برای دانشجویان با دیپلم نظری
  • دانلود لیست دروس و ترمهای پیشنهادی رشته مکانیک خودرو برای دانشجویان با دیپلم فنی و حرفه ای و کار و دانش غیر از مکانیک خودرو (غیر مرتبط)

 

فعالیتهای دانشجویان

الف) فعالیتهای علمی دانشجویی آموزشکده
1-رتبه اول منطقه ای در مسابقات علمی مهارتی آموزشکده های سما در رشته حسابداری توسط آقای مجید قاسمیان
2-رتبه چهارم منطقه ای در مسابقات علمی مهارتی آموزشکده های سما در رشته حسابداری توسط خانم حاتمه شاکریان
3-رتبه پنجم منطقه ای در مسابقات علمی مهارتی آموزشکده های سما در رشته حسابداری توسط خانم سمیرا محمودی
4- رتبه اول استانی در مسابقات علمی مهارتی کامپیوتر دانشگاههای استان توسط خانم فاطمه نظیفی

ب) فعالیتهای ورزشی دانشجویی آموزشکده
1-رتبه سوم جهان در مسابقات ووشو ویتنام و همچنین مسابقات ستارگان جهان درچین و دعوت شده به اردوی گوانگجو توسط آقای سلمان ترکی
2-رتبه اول کشوری و راه یافته به مسابقات آسیایی در رشته جودو توسط آقای محمد نصیری
3- رتبه اول کشوری و رتبه سوم بین قاره ای در رشته اورینتال توسط آقای داود حیدری
4- رتبه اول کشوری در رشته پانکریشن توسط آقای رحمان جمشیدی
5- رتبه اول کشوری در مسابقات برگزار شده توسط هلال احمر در رشته دوومیدانی توسط آقای رضا ربیع زاده
6- رتبه سوم کشوری در مسابقات فرزندان جانبازان سراسر کشور در رشته تکواندو توسط خانم مرضیه کیانی
7- رتبه دوم منطقه ای در رشته کاراته توسط آقای میثم افشاری

ج) فعالیتهای فرهنگی دانشجویی آموزشکده
1- رتبه اول منطقه ای در رشته قرائت مسابقات طرح قدس توسط آقای قاسم بهرامی
2- رتبه دوم منطقه ای در رشته قرائت مسابقات طرح قدس توسط خانم عاطفه حیدری
3- رتبه سوم منطقه ای در رشته تفسیر مسابقات طرح قدس توسط خانم فاطمه درعلی

د) فعالیتهای هنری دانشجویی آموزشکده
- رتبه سوم کشوری در رشته کاردستی جشنواره فرهنگی هنری سما توسط خانم پریسا بیابانی
2- رتبه اول منطقه ای در رشته تاتر و نمایش جشنواره فرهنگی هنری سما توسط خانم سحر حبیب الهی
3- رتبه اول منطقه ای در رشته خوشنویسی جشنواره فرهنگی هنری سما توسط آقای امین قاسمی
4- رتبه اول منطقه ای در رشته نقاشی جشنواره فرهنگی هنری سما توسط آقای سید میلاد موسویان
5- رتبه دوم منطقه ای در رشته عکاسی جشنواره فرهنگی هنری سما توسط آقای جعفر خدابنده
6- رتبه دوم منطقه ای در رشته معرق کاری جشنواره فرهنگی هنری سما توسط آقای رضا تازه نویی

شماره های مستقیم آموزشکده:
 
معاونت دانشگاه در امور سما: 33361036-038
ریاست آموزشکده: 33361037-038
امور اداری: 33361056-038
فاکس:33361056-038
دفتر فرهنگ اسلامی:33361057-038
مجموعه آزمایشگاهها: 33385090-038
 
 
ارتباط با بخشهای مختلف آموزشکده:33361055-038 با شماره گیری داخلی های زیر:
 
دفتر معاونت دانشگاه: داخلی 201 دفتر ریاست آموزشکده: داخلی 202
دفتر معاونت آموزشی و پژوهشی آموزشکده: داخلی 203 دفتر امور اداری: داخلی 204
امور مالی: داخلی 205 امور مالی و صندوق رفاه: داخلی 220
فارغ التحصیلان و ثبت نمرات: داخلی 219  
آموزش (رشته های الکتروتکنیک و حسابداری): داخلی 207 آموزش (رشته های نقشه کشی-معماری، کامپیوتر و حسابداری): داخلی 208
آموزش (رشته های الکترونیک و ساختمان): داخلی 212 آموزش (رشته های الکتروتکنیک و حسابداری): داخلی 207
آموزش (رشته تربیت بدنی): داخلی 221  
دبیرخانه: داخلی 212 مدیران گروهها: داخلی 213
   
   
 
 

 

 

هیات علمی

1 -غلامرضا ابوطالبی عضو هیات علمی رشته الکترونیک و الکتروتکنیک
2 -مهرداد بنی هاشمی عضو هیات علمی رشته عمران و معماری
3 -علیرضا بنی طالبی عضو هیات علمی رشته الکترونیک و الکتروتکنیک
4 -سید علیرضا بهاری زاده عضو هیات علمی رشته کامپیوتر
5 -معصومه بهرامی عضو هیات علمی علوم پایه
6 -اسماعیل جهانبخش عضو هیات علمی علوم پایه
7 -خلیل شریفی عضو هیات علمی رشته الکترونیک و الکتروتکنیک

زیر مجموعه ها

ساعت و تقویم

Monday, 25 June 2018
دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۷
الإثنين, ۱۱ شوال ۱۴۳۹