گالری تصاویر

sdc10511.gif


آموزش PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۵۷



الف) فعالیتهای علمی دانشجویی آموزشکده
1-رتبه اول منطقه ای در مسابقات علمی مهارتی آموزشکده های سما در رشته حسابداری توسط آقای مجید قاسمیان
2-رتبه چهارم منطقه ای در مسابقات علمی مهارتی آموزشکده های سما در رشته حسابداری توسط خانم حاتمه شاکریان
3-رتبه پنجم منطقه ای در مسابقات علمی مهارتی آموزشکده های سما در رشته حسابداری توسط خانم سمیرا محمودی
4- رتبه اول استانی در مسابقات علمی مهارتی کامپیوتر دانشگاههای استان توسط خانم فاطمه نظیفی

ب) فعالیتهای ورزشی دانشجویی آموزشکده
1-رتبه سوم جهان در مسابقات ووشو ویتنام و همچنین مسابقات ستارگان جهان درچین و دعوت شده به اردوی گوانگجو توسط آقای سلمان ترکی
2-رتبه اول کشوری و راه یافته به مسابقات آسیایی در رشته جودو توسط آقای محمد نصیری
3- رتبه اول کشوری و رتبه سوم بین قاره ای در رشته اورینتال توسط آقای داود حیدری
4- رتبه اول کشوری در رشته پانکریشن توسط آقای رحمان جمشیدی
5- رتبه اول کشوری در مسابقات برگزار شده توسط هلال احمر در رشته دوومیدانی توسط آقای رضا ربیع زاده
6- رتبه سوم کشوری در مسابقات فرزندان جانبازان سراسر کشور در رشته تکواندو توسط خانم مرضیه کیانی
7- رتبه دوم منطقه ای در رشته کاراته توسط آقای میثم افشاری

ج) فعالیتهای فرهنگی دانشجویی آموزشکده
1- رتبه اول منطقه ای در رشته قرائت مسابقات طرح قدس توسط آقای قاسم بهرامی
2- رتبه دوم منطقه ای در رشته قرائت مسابقات طرح قدس توسط خانم عاطفه حیدری
3- رتبه سوم منطقه ای در رشته تفسیر مسابقات طرح قدس توسط خانم فاطمه درعلی

د) فعالیتهای هنری دانشجویی آموزشکده
- رتبه سوم کشوری در رشته کاردستی جشنواره فرهنگی هنری سما توسط خانم پریسا بیابانی
2- رتبه اول منطقه ای در رشته تاتر و نمایش جشنواره فرهنگی هنری سما توسط خانم سحر حبیب الهی
3- رتبه اول منطقه ای در رشته خوشنویسی جشنواره فرهنگی هنری سما توسط آقای امین قاسمی
4- رتبه اول منطقه ای در رشته نقاشی جشنواره فرهنگی هنری سما توسط آقای سید میلاد موسویان
5- رتبه دوم منطقه ای در رشته عکاسی جشنواره فرهنگی هنری سما توسط آقای جعفر خدابنده
6- رتبه دوم منطقه ای در رشته معرق کاری جشنواره فرهنگی هنری سما توسط آقای رضا تازه نویی

 

منوی اصلی سایت

x